Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy 5.1-es hangkártyám...

Van egy 5.1-es hangkártyám amit fél éve vettem a gépbe. Hozzá vettem egy 5.1-es hangszóró szettet 30 ezerért. Mióta újratettem a gépet, 2.0-ban nyom mindent. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Na most eddig minden simán ment, volt basszus meg minden hangfalon szólt a zene meg 5.1-be mentem a filmet.

Újra tetem a gépet(Vista) és most semmi nem megy. 2.0-ba nyom mindent. Mi lehet a probléma?


2008. szept. 22. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem telepítetted a hangkártya driverét. A hangkártyához kapnod kellett egy dvd-t, azon van. Ha alaplapba integrált hangkártya, akkor az alaplaphoz adott dvd-n keresd. Ha nem kaptál driver dvd-ket az összeszerelten vásárolt gépedhez, akor ki kell derítened a hangkártya típusszámát és a gyártó honlapjáról letöltened.


Vagy van drivered, de nem állítottad be, hogy 5.1 es hangot akarsz. Vezérlőpult(Control Panel)/Audio eszközök között keres a megfelelő beállítást.

2008. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Driver fent volt, nem alaplapra integrált. CD megvan! Windowsba be van állitva!
2008. szept. 23. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, akkor megfogtál.

Hallottam olyan hangkártyáról, ahol csak a szokásos 3 jag csatlakozó van, és valahol be lehet állítani, hogy az egyes csatlakózóba mikrofon van vagy, vagy mind a 3 együtt az 5.1-es kimenet. Nem lehet, h ez van elállítva? Ezzel nincs tapasztaltom.

2008. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már megnézettem számtechekes ismerősömmel is. ő sem tudja. sebaj:) köszi azért!
2008. szept. 25. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz számítástechnikus. Szép a Vista, tényleg :)
2008. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!