Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma? Hangszóró...

Mi lehet a probléma? Hangszóró probléma (APM 16.2) Kérdés lentebb.

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete vásároltam 3 különböző terméket a macAudiotól. Egy MPX 4000 végfokot, egy MPX Box 112-es mélyládát, és egy pár APM 16.2 hangszórót.

Azóta ezek a termékek beszerelésre kerültek az autómba (Suzuki Swift [2000-es évjárat]).

Az elején minden rendesen működött. Egyik terméket sem hajtottam túl. A végfokon minden tökéletesen van beállítva (LPF, HPF, Bass EQ, Volume).

Pár napja jelentkezett az a probléma, hogy az egyik APM 16.2-es hangszóró menet közben elkezdett sípolni.

Pár nappal később a másik hangszóró is elkezdett sípolni, majd később a gázpedál lenyomásával egyidejűleg a hangszórók sípolása fokozatosan emelkedett. Azóta többször is előfordult, hogy abbamaradt a sípolás, de pár másodpercre rá újra elkezdett sípolni mindkét hangszóró. Hozzátenném, hogy a mélyládának semmi problémája nincsen. Tökéletesen működik. A hangszórók egyáltalán nem lettek túl hajtva (200W). És fogalmam sincs, hogy mi okozhatja ezt a problémát.

Valaki tudja, hogy ez esetben mi lehet a probléma?


2011. júl. 29. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem a tápkábel közelében megy el az rca-d és azért gerjed.

Vegyél faszán árnyékolt rcat meg hangszórókábelt!

Én erre tippelnék!

2011. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami gerjed árnyékolt kábel megoldja.


(nem egy súlycsoport, de a Simson gyújtása is zavarja a digitális Km órát árnyékolt gyertyapipa megoldja)

2011. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!