Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le tiltoták a facebokom...

Le tiltoták a facebokom óránkénti limit tulpese miatt vagy is mert sok emberel irtam. Uzlet celja miatt. Es a problema az h nem az igazi nevem hasznalom facebokon mi a te-endő?

Figyelt kérdés

#Facebook #tiltás #ismerösök jelölés túlépése
2016. ápr. 9. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Saját néven használod és nem üzleti célra.
2016. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a problema hogy nem.enged be!

Ismerosok kepfelismerését keri!

Nagyon fontos lenne be lepjek de mind hiaba ha nem.tudom kik azon a kepen ijenkor mi a te endo?

2016. ápr. 9. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:

csak azt veszed fel ismerősnek, akit felismersz. mindenki így csinálja, ezért van ez az ellenőrzés.

A facebook mind tiltja a hamis nevet, mind az üzleti tevékenységet. Elküldöd nekik a személyidet, illetve arról egy fotót, és akkor átneveznek, adnak új jelszót.

2016. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldd el nekik a bankkártyád adatait, hátha szükség lesz arra is. Meg a vércsoportodat se felejtsd el ... ki tudja, nem?
2016. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Es az hogy lehetseges hogy elvegezem azt a muveletet amit le irt?

En nem.szeretem.megadni az eredeti nevemet csak ha konkretanuzlett-nel vagyunk!

Segitene ?

2016. ápr. 9. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem szeretem-nemszeretem dolog, hanem regisztrációs feltétel. Olyan ez, mint az adózás, azt sem szeretni kell, hanem betartani, mert az a szabály.

Az internetért szeretsz fizetni mellesleg?

2016. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos akkor mi a te endő?
2016. ápr. 9. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogod szépen az "üzletedet", és LEÍROD.


Muhahaha!

2016. ápr. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!