Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem hogy ha...

Az lenne a kerdesem hogy ha youtube csatornat szeretnek inditani miket szerezzek be? A celom hogy szorakoztassalak titeket, akik nezni fognak.

Figyelt kérdés
A csatornamon lenne kerdezz-felelek,kihivasok mindenfele tema amit akarnak majd a kovetok nezok.De,ehez szeretnek normalis felszereltseget.De a technikai resze kicsit nehezebb szamomra.Koszonom elorre is.:)
2016. ápr. 9. 20:01
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Mit is kellene beszerezned?

A kereteidet nem tudom, de ez egy haladó felszerelés:


Egy normális mikrofon: [link]


Webkamera: [link]


VAGY egy olyan kamera, amit mindenre tudsz használni: [link]


Videószerkesztő program: Sony Vegas Pro 13 (vedd meg, vagy kalózkodd le :) )


Illetve ha a későbbiekben szeretnél gameplay videókat is, akkor egy rendes fejhallgató is kelleni fog, én mindenképpen a Razer Kraken Pro-t ajánlanám: [link]


Jó videókészítést! :)

2016. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem ezektől lesz minőségi egy Youtube csatorna.

Az hogy eléülsz a webkamera elé, a képbe mindenki számára jól láthatóan (mert azt másképp nem lehet ugye?) belógatod a drága mikrofonodat, és elkezdesz senkit sem érdeklő dolgokról zagyválni, szóval erre már nincs kereslet. Nem téged minősítelek, hanem ez a helyzet. Arról nem is beszélve , hogy belefektetsz közel 100 ezeret, aztán meg pár hónap múlva kiderül, hogy az osztálytársaidon kívül senki nem nézi. Biztos hogy megéri ?

Én fordítva kezdeném. A telefonoddal kezdd le, és amikor minden videónak van kb. ezer megtekintése, és naponta 8-10 -en feliratkoznak, akkor van értelme ebbe pénzt fektetni. De egyébként pénzkidobás.

2016. ápr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen valahogy en is igy gondoltam.De koszonom az elsonek is mert ha beindulna aminek orulnek akkor jol jonnek a linke:)Köszönöm mindenkinek.Eleg jo a telefonom kameraja ugy hogy sikerulhet😀
2016. ápr. 10. 09:29
 4/4 anonim válasza:
Ahogy gondoljátok, de az emberek 70%-a nem szívesen néz meg egy 360p-s videót. + A telefonodat rögzíteni kell valahogy, és arról még nem is beszéltünk, hogy a telefonod mikrofonja nagyon dobozos hangot vesz fel. Nem ezektől lesz jó egy YT csatorna, de a tartalom mellett fontos lenne a minőség is.
2016. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!