Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem már másodszorra...

A számítógépem már másodszorra romlik el ugyan azzal a hibával. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Legutóbb az volt a baja, hogy a Windows betöltése közben újraindult. A Windows logóját már nem tudta megjeleníteni. Addig jutott el, hogy kiírta ezt: A Windows indítása

Bevittem egy szervizbe, ahol csak HDD cserével tudták megcsinálni.

Eddig nagyi jól működött. Ma azonban meg akartam nyitni a chrome-ot, de egy kék képernyőt dobott a gép, azon számolt valamit, majd utána újraindult.

Megint a HDD szart vna be? Nem akarok még egyszer új merevlemezt venni.

Egyébként amit beleraktak HDD-t az használt volt. Lehet ez miatt lenne megint?

Nem akarok még egyszer végleges adatvesztést.



2016. ápr. 10. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, egy két szót elírtam: nagyi=nagy

vna=volna

2016. ápr. 10. 16:40
 2/8 A kérdező kommentje:

Meg a kategóriát is elrontottam.

Nagyon rossz telefonon kérdést írni.

2016. ápr. 10. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Használt hdd-t rakták bele? Gratulálok a szervíznek. Egyébként egy mentést x86-ot futtass, szerintem memória hiba lesz.
2016. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Windows-t se enged telepíteni, ott is ugyanígy újraindul. Szerintem megint a HDD halálozott el.
2016. ápr. 10. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, memtestx86

Ha egyáltalán nem indul el a rendszer, akkor hiren's boot cd, kiírod, bootolsz és abban ott lesz a memtest. De ha miskolci vagy vagy Miskolc környéke akkor szólj, személyesen segítek.

2016. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaa, értem már mire gondolsz.

Azt még reggel lefuttattam, ott az állapotnál azt írta, hogy hardverproblémát észlelt.

2016. ápr. 10. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs is több kérdés. Memória letesztelve, hibás.
2016. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ebből megint szervíz lesz.

Tegnap már egész jól működött, az egyik ramot kivettem majd visszatettem.

Ma azonban újra előjött a hiba.

Ha kiveszem a vélhetőleg rossz memóriát, akkor vagy az operációs rendszert nem érzékeli, vagy valamelyik fájlt hibáztat, ami Elvileg sérült.

2016. ápr. 12. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!