Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopnak?

Mi lehet a baja a laptopnak?

Figyelt kérdés

(Intel Core i5 2,4ghz 4gb ddr3 ram,intel hd vga)

Miért nem tudok játszani rendesen? Eddig semmi probléma nem volt,80-100 fps-el ment a lol, 40 fps körül a Devil May Cry de mostanában egy ideig rendsen megy a játék de csak 1-2 percig utána hirtelen elkezd szaggatni de játszhatatlanul. 1-2 fps-re lemegy és nem értem miért.Kb 5 perc elteltével újra felmegy 60 fps fölé...valakinek valami ötlet? :/


2016. ápr. 12. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én felmelegedésre tippelek. Monitorozd a CPU és a GPU hőfokát, mert elvileg ha elér egy kritikusabb értéket, akkor csökkenti a feszültséget, hogy lehútse magát ezáltal keletkezik a lagg. Én erre tippelek, de figyeld a háttérbe futó folyamatokat is, hátha fogja valami háttérbe futó program a gépet.
2016. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
48°C az Aida64 szerint,játék közben 65-70.
2016. ápr. 12. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
70 fok CPU-nak nagyjából 20-22 fokosra tippelném a szoba hőmérsékletet azért eléggé a tűréshatáron van. Ha csak nincs légkondid, akkor nyáron még jobban fog melegedni ami már nem lenne egészséges. Én egy jó féle laptophűtőt ajánlanék. Például ez egy jó fajta, egész jó árral. De persze ez a laptop nagyságától is függ. [link]
2016. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 3.emeleten lakok és hát 28-30 fok van erre a nyáron. Mostanában 24-5. van laptophűtőm is,hát nem pont ilyen így segített a laptopon egy keveset.Sajnos nem tudom mi lehet vele :(
2016. ápr. 12. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy laptopszétszedéses takarítás és újrapasztázás segíthet mivel a lakásokban több a por és valószínűleg egy takarítás sem ártana neki. Ha nem értesz hozzá akkor pedig szervízbe megcsinálják neked.
2016. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a segitséget :)
2016. ápr. 13. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!