Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kell hálózatról illetve...

Miért kell hálózatról illetve aksirol menni-e a laptopomnak, hogy tökéletesen működjön?

Figyelt kérdés
Van egy asus g771jw laptopom, ha kiveszem az aksit, mar az fps lezuhan, es szaggat még a leg low os game is, fordítva is ugyan ez, garanciás még, vigyem vissza? vagy ez természetes? :D válaszokat előre köszönöm :)

2016. ápr. 13. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
az energiagazdálkodásban gondolom le van véve a teljesítmény ha akkuról megy
2016. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég energia igényes kis hardverek vannak benne.

Az adapterek tipikusan 60~90 Watt -ra képesek, az akku 40~60 Watt -ra.

Ha pl. hardverek full fogyasztása 120Watt, akkor érthető ez az opció, hogy ha eggyik hiányzik, kisebb a kakaó akkor lejebb veszi teljesítményt, főleg GPU -nál.

Ez amúgy energia gazdálkodási beállítás is, néha megkerülhető, mert azért túl óvatos is szokott lenni.

2016. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs elegendő teljesítmény az alkatrészek maximálison való járatásához.


Én vissza vinném. Mégis csak egy játékra kitalált ROG laptop.

2016. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 13. 19:38
 5/5 A kérdező kommentje:
na lett ám folytatás, visszavittem aztán, MO-n nem tudták mi baja, és taiwan se találkozott még ilyennel ..... de neten találtam nem is 1 ilyen problémát,
2016. aug. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!