Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sérült mp4 videót hogy lehet...

Sérült mp4 videót hogy lehet megjavítani? (google-t már kérdeztem)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értessz sérült alatt?
2016. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dongaben ***** válasza:
Format Factory-val meg lehet próbálni. Az eredmény, természetesen nem garantált, de van, hogy működik...
2016. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Videózás közben valami történt az sd kártyával, és a telefon nem találta meg, a felvétel pedig megállt és nem lehet lejátszani
2016. ápr. 13. 21:06
 4/8 Dongaben ***** válasza:
Ebben az esetben nem sok esély van rá sajnos. Ez kb. olyan, mint DVD lemez írás közben leáll a gép...Egyáltalán látja valamilyen program a videót?
2016. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dongaben ***** válasza:
Nem úgy értem, hogy lejátssza-e, hanem, hogy milyen kiterjesztéssel ismeri fel.
2016. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a totalcommander kiírja hogy mp4
2016. ápr. 13. 21:27
 7/8 Dongaben ***** válasza:
Az jó. Innentől kezdve valamelyik video konverter programmal kellene beolvastatni, és átkonvertálni. Lehet, hogy az elsőnél sikerül, de lehet, hogy sok-sok programot ki kell próbálni. És az is előfordul, hogy semmivel nem megy. Türelem kérdése, de ha fontos videó, akkor érdemes rászánni az időt! Sok sikert!
2016. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sadi válasza:
Ha nem írtad felül akkor Data recovery-vel vissza hozhatod, nekem fényképek és videók tűntek el és vissza hozott mindent.Sok sikert.
2016. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!