Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elvileg lassú az sd kártyám...

Elvileg lassú az sd kártyám eken h9 sport kamera rögzítéshez (többi lent)?

Figyelt kérdés
ma jött meg az új eken h9 sport kamerám és egyből beraktam egy sd kártyát amit beállítottam 720P/120FPS-re aztán csináltam vele egy videót ezután megnéztem a videót a gépen és vissza raktam az sd kártyát és felraktam töltőre a kamerát. kicsit később rácsatlakoztattam a gépre a kamerát hátha tudom használni webkamera ezzel béna voltam nem működött úgy hogy kiszedtem vissza és mikor váltani akartam a felbontáson akkor láttam hogy csak 720p/60fps és 1080/30fps lehetséges csak kiválasztani a többi szürkén van és elvileg ez azért van mert az sd kártyám vagy fake vagy túl lassú... micro sd hc sdc4/16gb 089
2016. ápr. 15. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor class 4 es szerintem. Az kb a lehető leglassabb ami manapság kapható. Legalább olyat vegyél amire rá van írva, hogy class 10. Amit ajánlok a Samsung EVO száz forintokkal drágább de nagyon gyors és megbízható.
2016. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!