Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » My Xperia feloldás, Wi-Fi...

My Xperia feloldás, Wi-Fi help Sony xperia M4 AQUA-N?!

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vettük a telefont, semmi baj nem volt eddig vele, aztán egyszer csak használat közben lefagyott, nem lehetett újraindítani, folyamatosan melegedett a készülék, ezt kb. 2 naponta megismételve. Elvittük szervizbe, ott nem találtak semmilyen hibát, csak adtak hozzá 1 új töltőt kábellel együtt. A napokban pedig újra jelentkezett a hiba, és ezen kívül tegnap óta nem érzékeli a Wi-Fi-t, sőt: amikor be akarom kapcsolni a szolgáltatást, azt sem engedi a készülék. A neten olvastam, hogy a gyári beállítások visszaállításával meg lehet oldani a dolgot. Meg is csináltam ezt, de elfelejtettem, hogy my xperia-val van védve. Ez így ok, de ugye a hitelesítést csak Wi-Fi-n keresztül lehet megoldani, semmi mást nem lehet addig csinálni a telefonon. Gondoltam rá, elviszem megint szervízbe, de még várok vele, és először felteszem a kérdést nektek: Meg lehet-e oldani fölösleges ráfizetés nélkül? Mi lehet az oka?

2016. ápr. 16. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!