Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért omlik össze folyton a...

Miért omlik össze folyton a gépem?

Figyelt kérdés
Vettünk egy videókártyát, és feltelepítettük a drivert. Hamar találkoztunk azzal a problémával, hogy minden játéknál pár perc után összeomlik az egész gép. Ismerősünket felkerestük, azt tanácsolta, hogy frissítsük a drivert, mert az is lehet az oka. Megnéztük, tényleg elég régi volt, frissítettük, de ez nem oldotta meg a problémát. Mi lehet még a hiba? Említett olyat is, hogy ha ez nem jó, keressünk egy másik rendszert, bár ezt nem nagyon értem. Valaki tudna segíteni? Ha valakinek ez segítség akkor a kártyám: Asus Radeon HD 7770 Series 1GB GDDR5 PCIE 3.0

2016. ápr. 17. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet gyenge a táp, vagy hűtés gond.
2016. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 axonbite ***** válasza:
op. rendszer?
2016. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tápomat még nem tudom hirtelenjében, de az op. rendszerem Win 7 64 bit
2016. ápr. 17. 20:28
 4/6 axonbite ***** válasza:

lehet jártál itt de ha nem próbáld ki


[link]

2016. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hominida ***** válasza:
Mindenekelőtt használd a gépet leszerelt oldalfallal, szellős helyen is. Ha ekkor már nem dől össze, akkor rossz a hűtés, és vagy túlhevül, vagy a táp teljesítményéből vesz le kicsivel többet, és nálad az a kicsi épp elég az összedőléshez.
2016. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na! Köszönöm az eddigi válaszokat! Most, hogy levettem az oldalát, és maxra vettem a ventillátort, annyi változott, hogy nem akad be a kép, és a hang, hanem egyből levágja a gépet. Akkor valószínű, hogy hűtés hiba? Ha igen, milyen hűtést tudnátok tanácsolni?
2016. ápr. 19. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!