Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire tudnám használni az okos...

9opal kérdése:

Mire tudnám használni az okos telefonomat?

Figyelt kérdés

Hogy pontosítsak, szeretnék venni egy okos telefont, csak hát eléggé eltántorít, hogy az ismerőseim körében mindenki csak játékra és netezésre használja.

Nekem meg nem igazán van kedvem kiadni rá 120.000 forintot, csak hogy " netezzek " meg " villogjak ".

Pont ezért érdekel, hogy milyen hasznos dolgokra tudnám még használni, amik például az iskolában is hasznosak lehetnek számomra.



2016. ápr. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges ennyi pénzt kiadni telefonért, interneten lehet rendelni már 17000ft ért jó telefont, mások véleménye miatt meg végképp nem.


Igazából zene hallgatás, internet, játék ezekre lehet használni, esetleg még tanulni különböző programokkal, de ezt a "játék" lefedi :D

2016. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából arra tudod használni amire akarod.

Nyilván kávét nem fog főzni, és a suliba sem megy el helyetted.

De az okostelefonok felhasználási módja szinte végtelen,

Fotó, internet, zene, film, játék, kapcsolattartás, rádió, zseblámpa, navigáció, és még kitudja hány féle módon lehet használni. Igazából sokoldalúbb, okosabb, és praktikusabb mint egy asztali számítógép. Tehát amire egy átlag felhasználó használja a gépét. arra az okostelefon is alkalmas...


Egyetlen hátránya az energiaforrás. és a rövid üzemidő.

2016. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az iskolában nem lehet hasznos, mivel ugye tilos használni. Persze a gyakorlat más.

Igazából Neked kellene leírnod, hogy mi a fontos. Nekem pl. az üzemidő volt, ezért vettem egy Xiaomi Redmi 3-t. Napokig bírja netezéssel.

2016. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön a legdrágábba beleugrani, bár egy jól használható készülék ára szerintem minimum 50-60k (például tesóm most 50k körül vett egy Meizu M2 Note készüléket, ami ennyi pénzért szerintem simán jó vétel).

Igazából ahogy előttem is említették rengeteg dologra használható, hiszen ez egy zsebszámítógép, rengeteg telepíthető alkalmazással és beépített kütyükkel. Egy átlag ember, netezik (szinte bárhol, bármikor rákereshetsz arra, amire szükséged van vagy érdekel), kapcsolatot tart (mobilnet vagy wifi alapon üzen, beszélget vagy megoszt), fényképezik és videózik akár egész jó minőségben, zenét hallgat vagy filmet néz, de hasznos segítség navigációra és milliónyi kisebb-nagyobb (érdekes, hasznos, kényelmes) dologra. És még egy csomó játék is van rá.

2016. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. :)
2016. ápr. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!