Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elejtettem a telefonomat,...

Kovács Elu kérdése:

Elejtettem a telefonomat, Nokia 530 Dual sim okos telefon az emagtól vettük. Szerintetek a t-home ki cseréli a képernyőjét? ( nincs rajta garancia. )

Figyelt kérdés
S.O.S
2015. aug. 9. 17:14
 1/3 Fallen Saria válasza:
Jobban jársz ha egy GSM-hez viszed, ott olcsóbb is, és biztos, hogy kicserélik, kevesebb idő alatt.
2015. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Akkor se cserélnék ki ha lenne rajta garancia, ingyen legalábbis nem. Jó sok magyar forintért már a magyar tempóval igen. Viszont egyszerűbben és olcsóbban megvagy egy ebayes kijelzővel. Egyébként GSM szintén drágán dolgozik. Legtöbb helyen ha viszel be nekik kijelzőt összerakják sok sok munkadíjért ha te nem értesz hozzá. A legjobban tényleg akkor jössz ki, ha veszel ebayen (kínából) replika kijelzőt, és azt teszed/rakatod rá. Ha írsz nekem privátot beszélhetünk erről egyébként. :)
2015. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés beszélhetünk:D és kösziii írtam privátot :DD
2015. aug. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!