Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismertek Deadpool-hoz hasonló...

Bence2601 kérdése:

Ismertek Deadpool-hoz hasonló játékot PC-re?

Figyelt kérdés
Még régebben a Deadpoolt végigvittem és keresek valami hasonló játékot PC-re. Szeretem a szuperhősös játékokat és nézelődtem a neten de nem találtam olyat, remélem tudtok segíteni. :)

2016. máj. 1. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik része az ami érdekel? Szuperhős játékból annyi van mint a nyű. Beírod steamen hogy marvel vagy DC és kiadd vagy 100 játékot
2016. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem szinte az egész tetszik, a harcrendszer látványos és többféle fegyver is van na meg a képességfejlesztés, a természet feletti dolgok mint pl teleportálás van a játékban, nagyon poénos :') és sorolhatnám... Hát igazából csak annyi hogy ne legyen nagyon régi mert azért a grafika ne legyen gyenge. Láttam én is hogy sok van arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek melyek a legjobb élménnyel rendelkezőek?
2016. máj. 1. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
DMC Devil May Cry. Vannak szuper képességeid, látványos, hangulatos, van benne pár jó poén
2016. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!