Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van ezzel a kontrollerrel? --

Mi van ezzel a kontrollerrel? --

Figyelt kérdés

Hello.

Van egy Thrustmaster Dual Analog 4.0-s nevezetű gamepad-om.

Már egy ideje meg van, kb 3-4 hónapja.

Na de ma játszani akartam a FIFA-n (FIFA 13), el is indítottam a játékot, na de a nyelvválasztásnál már nem tudtam irányítani (illetve kiválasztani), csak a D-Paddal.

Na és amikor a menühöz érek...

A kontrollerem megvan zavarodva!

Folyamatosan megy lefele/felfele...

Mi lehet a baja?

Esetleg tisztítsam meg?

Meg lehet javítani? ...vagy dobjam ki?

Köszönöm a válaszokat!



#hiba #FIFA #gamepad #kontroller #meghibásodás #Thrustmaster #FIFA 13 #thrustmaster dual analog 4.0 #dual analog
2016. máj. 2. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat... Oco kontroller ilyen. Lehet hogy:

-por kerult az erzekelobe, es emiatt az teved --> szedd szet, takaritsd ki, lehet megoldja

-elromlott az erzekelo --> uj kontroller


Ha ujjat kell venni, inkabb hivatalosabb, pl xbox 360/one; ps4 kontrollert vegyel. Persze mindenkeppen vezetekeset xbox eseten. Vezetek nelkuli+erzekelo pcre dragabb.

2016. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, szétszedem elsőnek akkor..
2016. máj. 2. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!