Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék PC n kontrollerrel...

Ugrifüleske kérdése:

Szeretnék PC n kontrollerrel játszani, de a sima USB-s kart ugyan felismeri a Win7, de a játékok nem mennek vele. Mivel az Xbox360 kontrollerje Microsoft kompatibilis, a játékok nagy része ezzel szépen megy. Az után gyártottal is?

Figyelt kérdés
A bajom az, hogy nincs pénzem eredetire, és szeretnék egy után gyártottat rendelni (állítólag ezek is Microsoft támogatásúak). Szerintetek bátran megvehetem az után gyártottat, menni fognak a játékok? Pl. : [link]
2015. jan. 26. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A játékban külön be kell állítani, hogy mivel akarod irányítani.

De amit belinkeltél, az nem kontroller.

"Caution! Controller shell ONLY. The controller is NOT included. For Standard Xbox 360 Wireless Controller ONLY"

Gondoltam, szólok, mielőtt még csalódás érne. :)

2015. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként az összes Windows-kompatibilis kontroller működni fog PC-n, én pl. egy kutya közönséges 2000 forint alatti Geniust vettem, és nincs rá semmi panaszom.
2015. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Nem konkrétan erre a termékre gondoltam, hanem csak ilyenre. De ez már konkréten az: [link]

Én hiába próbáltam a sima 1500 ft os Trust kart beállítani, egyik játék sem megy vele. Eszközkezelőben ott van, kalibrálás megvolt, tehát műxik. a játékok mégsem mennek vele, hiába próbálom meg beállítani. Mondj nekem légyszi egy-két játékot ami nálad fut a mezei Usb s karral is. Köszi

2015. jan. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!