Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Particionálás után hogy tudom...

Particionálás után hogy tudom elérni, hogy a c, aztán később a d lemez töltődjön be automatikusan? Most mindíg az utóbbi a később létrehozott töltődik be.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Hogy töltődhet be egy lemez?A oprendszer betöltődhet, de egy lemez... Nem értem...

Most egy vinyód van kétfelé particionálva vagy két külön vincseszterről beszélünk? Vagy két oprendszered van és csak az egyik töltődik be?

2010. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehát van egy C illetve egy D partíciód, és van rajtuk egy-egy operációs rendszer?

Ebben az esetben jó lenne tudni az operációs rendszereket (általában van egy választómenü ilyenkor, ahol kilehet választani, illetve az operációs rendszeren is lehet gondolom valami "bootoláskezelő"-vel.

Ha két különböző lemezen van, akkor pedig a BIOS-ban be lehet állítani, hogy melyik merevlemezről bootoljon (úgy emlékszek)

Ha nem ezek, akkor írd le, hogy hogy gondolod.

2010. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

valóban, nem fogalmaztam pontosan, ezért elnézést kérek

a a merevlemez felosztása után szerettem volna én eldönteni melyik pasticio töltődjön be. mindkettőre xp-t raktam. de közben rájöttem a megoldásra. sajátgép, jobbgomb, tulajdonságok, speciális

a hozzáállásotokat, segíteniakarásotokat nagyon szépen köszönöm

2010. ápr. 10. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!