Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit Érhet ez a config...

Mennyit Érhet ez a config Zsír Újonnan kb 2 napot használtan? (doboz, Garancia midnehez)

Figyelt kérdés

Alaplap::ASRock P55 DELUXE LGA1156 intel ATX

Processor: Intel i7

Ram: 8gb Hewlet packard DDR3 Dram

Videokártya: GeForce GTX280 OCX 512 Bites 1gb Memória GDDR3

Tápegység:1000w ATX

minen egyes darabra kb 60 hónap + garancia


2010. ápr. 8. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
320-340 ezer
2010. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

huu bazz ha ilyen gépem lenne egy ideig nem válnék meg tőle :D

am kb 300 e ftkörül

2010. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

272e, ha most venném meg a boltan (mondjuk nem HP memoriával hanem GEIL-el, és mivel tápra csak méretet mondtál akkor végülis amelyik nekem tetszik de ekkora).


Szal 300e fölött nem lehet az értéke, hiszen már ki is lett bontva (és felmerül a kérdés miért adná el bárki is 2 nap után, persze gondolom ez csak költői kérdés, hogy mennyit érhet), én azt mondom olyan 200-250e között van az értéke (mert ha 272e fölött akarnád eladni akkor megéri megvenni aboltban, sőt ha ennyiért adod el akkor is inkább a bolt).

2010. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hülye vagyok én hogy eladjam?XD 3000 fix fpst odabaszza cod2 be xĐ csak kiváncsiságbol kérdeztem, mert kaptam és nem tudom az árakat :)
2010. ápr. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!