Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-ben az indulás...

Windows 10-ben az indulás után nagyon nehezen érem el a gépházat. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem stopperoltam le, de fél óra használat biztosan van, mire normalizálódik. Az egész menü nagyon nehezen jön be, menüből programok nehezen indulnak. Ikonról indítva (pl. tálca, asztal) rendesen működnek a programok.

Futó folyamatok, indításkor induló rezidens programok között gyanús elemet nem látok.

Memóriahasználatban sem mutat az oprendszer semmit.


2016. máj. 6. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissített windows vagy tiszta telepítéssel került fel? Ha frissített, ajánlott egy tiszta telepítés a megfelelő működéshez.
2016. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira tiszta, hogy vásárolt, s szűz vinyóra ment fel pár hónapja. Feltettem a Hard Disk Sentinelt, azt is legális forrásból. Azóta fékeződött be. Leszedtem, majd régebbi visszaállítási pontra mentem vissza. De azt írja, hogy sikertelen, mert semmi nem változott.
2016. máj. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!