Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a gépemnek indulás...

Mi a baja a gépemnek indulás közben?

Figyelt kérdés
Mikor elindítom a gépemet, akkor a windows logó ott van és ugye alatta vannak azok a pontok és forognak. Na eddig nincs semmi baj, de egyszer csak villan az egész képernyő egyet, a pontok pedig lassabban forognak(úgy mintha nem lenne fent VGA driver) ezután már bootol rendesen(de lassan) de azért ez szerintem valami hardveres hiba lehet, mert akárhányszor újratelepítem a gépet ez a hiba fent áll. Windows 10-em van ott a fast boot engedélyezve van, illetve a bios-ban is engedélyezve van a fast boot(egyébként egy ASUS b85m-g alaplapom van). Próbáltam őket ki-be kapcsolni, de semmi ugyan olyan lassú. A Windows UEFI módban lett telepítve, illetve indítva. HDD töredezettségmentesítés meg volt. Mi lehet a probléma?

2016. ápr. 17. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen normális. Mivel a w10 csak hibernálja magát, ezért a winyórol olvassa vissza az adatokat a bootolás azon szakaszában, ezért lassabb. Ha gyorsítani akarsz rajta, vagyél ssd-t.
2016. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jó. Köszönöm szépen :D Akkor a következő beruházás is megvan :D
2016. ápr. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!