Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok bootolhatóvá...

Hogyan tudok bootolhatóvá tenni egy pendrive-ot vagy egy usb-s hdd-t cmd-ből?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 21:29
 1/3 Adam23713 ***** válasza:
Ez azért így egy kicsit kevés információ. Mi van a pendrive-on? Mit szeretnél majd elindítani róla? Windows telepítőt, Memtest-et, Linux-ot, vírus irtót? Ezekhez vannak grafikus programok amiket könnyen tudsz kezelni. Vagy rá vagy kényszerítve a parancssorra?
2016. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy Windows 7 telepítőt akarok tenni pendrive-ra, egy másikra meg win-xp telepítőt és egy memtestet hogy választható legyen. Igen, néha rá vagyok kényszeredve a parancssorra, ezért is tettem fel a kérdést. Sok dolog megoldható cmd-ből, de ilyet még nem csináltam és választ is nagyon nehezen találok rá, abban reménykedek, hátha valaki rangidős kolléga tud írni egy kis hasznos okosságot. :)
2016. máj. 11. 08:44
 3/3 Gyilok91 ***** válasza:
2016. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!