Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nintendo 3ds xl nem néznek ki...

Nintendo 3ds xl nem néznek ki nagyon gagyin a játékok? Valamint élvezetesek a játékok?

Figyelt kérdés
Mert pont arra gondoltam hogy veszek egyet de igazábol engem a pokémon érdekelne nagyon. Nagyon mást nem is nézegettem tudnátok még ajánlani ?

2016. máj. 13. 10:20
 1/5 Krisipoke ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy a kisebb modellekhez képest? Érdekes módon nem tűnik semmivel sem pixelesebbnek.


Ha engem kérdezel, minden konzol közül jelenleg a 3DS a legjobb, főleg, hogy a sima DS játékokat is lejátssza, és online is lehet letölteni egy csomó játékot. Rengeteg jobbnál jobb játék van rá, csak nem tudom, milyen érdekel téged.

2016. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ! :D
2016. máj. 19. 20:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan játékok érdekelnénk amelyek miatt szerinted megéri megvenni ezt a konzolt !?
2016. máj. 19. 20:52
 4/5 Krisipoke ***** válasza:

Mondom, nem tudom, hogy te mennyire vagy nyitott a különböző játékstílusokra, de pár játék, ami szerintem nagyon jó a konzolon, és mindenképp érdemes beszerezni:


The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D, Majora's Mask 3D, és A Link Between Worlds.


Ez a három Zelda játék jelent meg a konzolra, és mindhárom fantasztikus. Az első kettő az N64-es klasszikusok felújított változatai, és mindkettőt sokszor szokták úgy jellemezni, hogy a legjobb videojátékok valaha. Akció-kaland jellegű mindkettő. A harmadik, a Link Between Worlds egy új cím. Ez az előző kettővel ellentétben felülnézetes, szóval a régebbi Zeldák stílusát adja vissza, viszont a világa és a játékmenete fantasztikus. Az IGN például 2013 legjobb játékának nevezte ki.


Aztán ott van a Pokémon X/Y és OmegaRuby/AlphaSapphire.


A fő Pokémon játékok mindig is nagyon jó minőségű RPG-k voltak rengeteg tartalommal, jó hangulattal, és egy zseniális multiplayer móddal. Ha érdekel az ilyesmi, én csak ajánlani tudom őket.


Kicsit szintén a Pokémon irányába elindulva ott a Pokémon Super Mystery Dungeon.


Ez egy rougelike játék, vagyis véletlenszerűen generált dungeon-ök emeletein kell végigmenned, és minden lépés/támadás egy körnek számít, szóval az ellenfelek is csak akkor mozognak és támadnak, amikor te. Sok embernek kicsit monoton lehet, illetve kicsit nehezen indul be, de nekem pl. eléggé tetszett, és ebben is jó sok tartalom van.


A Fire Emblem: Awakening és a ma megjelent Fire Emblem: Fates legendás taktikai RPG-k.


Gyakorlatilag egy kisebb csapatot mozgatsz tagonként minden harcban, és úgy kell távolságtól, erőtől, fegyverektől függően eldönteni, hogy mikor kivel akarsz támadni, gyógyítani, stb. A történetek elég mélyek ezekben, és rengeteg karakter van. Nagy ismertetőjegye a sorozatnak, hogy ha meghal egy karaktered, akkor az örökre meghal, és soha többé nem használhatod a játék végéig, hacsak újra nem kezded a harcot. Ebben a két részben mondjuk ki lehet kapcsolni ezt a funkciót.


2D platformerek közül ajánlanám a Kirby: Triple Deluxe-ot, a Donkey Kong Country Returns 3D-t, és a New Super Mario Bros. 2-t.


A Kirby nem kifejezetten nehéz, de nagyon jó hangulatú és ötletes platformer, amiben különböző képességeket szerezhetsz azzal, ha megeszed az ellenségeket. A Donkey Kong egy korábbi játék kibővített változata, ami sokak szerint az egyik legjobb platformer valaha. Nagyon változatos, ugyanakkor sokszor elég nagy kihívások tudnak benne lenni. A Mario a legkevésbé kiemelkedő ezek közül, az ismerős Mario platformerekre épít, de ezesetben a fókusz azon van, hogy rengeteg érmét lehet benne szerezni.


A Super Mario 3D Land egy 3D platformer.


Sokban hasonlít az előbb említett New Super Mario Bros. 2-re, de annál sokkal jobb. Ebben már 3D térben járhatjuk be a pályákat, és nagyon jó ötletek vannak benne.


A Luigi's Mansion 2 egy... Kaland játék?


Mindenesetre 5 különböző szellemjárta kastélyban kell végigjárnunk mindent, felporszívózni a szellemeket, legyőzni a bossokat, megtalálni a titkos kincseket, stb... Annak ellenére, hogy szellemek és más szörnyek vannak benne, nem egy félelmetes/véres játék, de a játékmenete és hangulata fantasztikus.


Viszont ha igazi horrorjátékot szeretnél, a Resident Evil: Revelationst tudom ajánlani.


Én ugyan nem játszottam vele, de amikor megjelent, nagyon sok helyről hallottam a mindenféle istenítést, hogy végre egy játék, ami visszatért a Resident Evil sorozat valódi horrorgyökereihez, és nem csak egy akciójáték zombikkal.


Ha szereted a versenyzős játékokat, a Mario Kart 7-et mindenképp ki kell próbálnod.


Nem új, csúcskategóriás autók vannak benne, viszont a Mario Kart sorozat elég széles körben elfogadott, mint az egyik legjobb versenyzős játék valaha. Nagyon változatos pályák vannak, sok karakter, és ami igazán érdekessé teszi, hogy a pályákon fel lehet szedni különbző segítő tárgyakat és fegyvereket, amikkel előnyt lehet szerezni a versenyek alatt.


Az Animal Crossing: New Leaf egy érdekes, ugyanakkor eléggé megosztó játék.


Gyakorlatilag valamennyire egy életszimulátor... Egy városba érkezel a játék elején, aminek te leszel a polgármestere. Ja, és a város lakói állatok, te vagy az egyetlen ember. A játék során pénzt kell szerezned, horgásznod, bogarakat fognod, bővíteni és berendezni a házad, részt venni az ünnepségeken, gyűjtögetni mindenfélét, összebarátkozni a városlakókkal, bővíteni a boltokat... Igazából nincs konkrét vége a játéknak sosem, és olyan, amit nem fog mindenki élvezni, mindenesetre nekem kb. 500 órám van benne. :D


Ha szereted a gondolkodós játékokat, ajánlom a Professor Layton sorozatot.


Gyakorlatilag egy olyan point and click kalandjáték sorozat, amiben el van szórva rengeteg különböző, párperces logikai játék. Ezek nagyon ötletesek, és ha esetleg nem megy valamelyik, be lehet váltani a játékban összegyűjtött érméket segítségekre, illetve a nagyrészét nem is kötelező megcsinálni.


A Super Smash Bros. for Nintendo 3DS egy nagyon tartalmas verekedős játék különböző Nintendo, és más videojáték karakterekkel.


A legtöbb verekedős játékban nincs alapból 52 karakter, igaz? És itt még emellett van 7 letölthető is. Nagyon más, mint a legtöbb verekedős játék, de szerintem jobb is azoknál. Rengeteg pálya, tárgy, mód, gyűjtögethető cucc, karakter, lehetőség, stb van ebben a játékban.


A Star Fox 64 3D egy űrhajós-lövöldözős játék.


Ez is egy régebbi klasszikus felújítása, és a legtöbb ember szerint a sorozat legjobbja. Én csak a régi verzióval játszottam, az tetszett, bár nem vagyok annyira oda az ilyesmi témáért. De gondoltam megemlítem, mert nagyon sokan szeretik.



Persze ez csak néhány játék, ezen kívül még rengeteg nagyon jó cím van. Viszont mint említettem, van rengeteg letölthető cím is, illetve a korábbi Nintendo DS játékokat is lejátssza... Ezekből említenék pár nagyon jót, különösebb leírás nélkül (mert már így is jóval többet írtam, mint kellett volna :D ):


Letölthető:

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy, Shantae and the Pirate's Curse, Shovel Knight, Pullblox, HarmoKnight, Gunman Clive 1 és 2, Mighty Switch Force 1 és 2, The Legend of Dark Witcg 1 és 2, Mega Man Legacy Collection, Zombie Panic in Wonderland, Nano Assault EX, Retro City Rampage.


Nintendo DS:

Pokémon Black/White és Black2/White2, Pokémon HeartGold/SoulSilver, Pokémon Diamond/Pearl/Platinum, Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Time/Darkness/Sky, New Super Mario Bros, Kirby Super Star Ultra és Kirby: Mouse Attack, Fire Emblem: Shadow Dragon, Final Fantasy III és IV, Golden Sun: Dark Dawn, Mario Kart DS, Rhythm Paradise, WarioWare: Touched, mindhárom Castlevania, ami a gépre van, Retro Game Challenge, stb...


És akkor még ott van a Virtual Console, vagyis olyan letölthető játékok, amik régebbi gépekre voltak eredetileg (pl. Game Boy, Game Boy Color, NES, Super Nintendo, stb), és ez még egy hatalmas választékot ad az egészhez.


Huh. Remélem, segítettem. :) Ha van még kérdésed valamelyikkel kapcsolatban, vagy bármi egyéb, megpróbálok válaszolni. De ha valamelyik érdekel konkrétan, talán a legegyszerűbb, ha rákeresel pl. YouTube-on, talán többet látsz az adott játékból, mint amennyit most el tudtam mondani.

2016. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget nagyon kedves vagy ! :D
2016. máj. 22. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!