Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nagyon alacsony az...

Miért nagyon alacsony az fps-em? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Processzor:Intel(R) Core(TM) i3-5005 CPU @ 2.00GHz(4 CPus)

RAM:4096 MB

Videókártya:NVIDIA GeForce 920M 3980MB


Ilyen tulajdonságokkal bíro laptopot vettem kb 6 hónapja,akkor még játék közben bőven megvolt a 150 fps em. De mára teamfightoknál( LOL) leesik 10 re is akár. Miért van ez? És tudnátok megoldást javasolni?:(



2016. máj. 15. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Teleszemetelted a gépet
2016. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet ezt a "szemetet" kitakarítani?:) mert alig töltöttem le valamit..
2016. máj. 15. 10:01
 3/7 anonim válasza:
Szia... szerintem csinálj egy töredezettség mentesítést meg egy vírusírtást :) Nem formáztad azóta a laptopot? mert ha igen lehet hogy 32 bittes rendszert tettél fel.... az pedig visszafogja a gépet... És végezetül tegyél fel egy cleaner programot. Ha így sem jó formázd le de 64 bittes legyen az operácíiós rendszer :)
2016. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Töredezettségmentesítettem de így se jobb:( 64 bites op rendszer van.Alig van valami a laptopon. Összesen 60GB hely foglalt..
2016. máj. 15. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Most meg megpróbálok belépni az NVIDIA vezérlőpultjáába de ezt írja ki:" Az Nvidia megjelenítési beállítások nem érhetőek el. Jelenleg nem csatlakozik megjelenítő az NVIDIA GPU-hoz". Ilyenkor mit lehet tenni?
2016. máj. 15. 13:14
 6/7 anonim válasza:
Rakd újra a gépet....
2016. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet elég egy VGA driver frissítés.
2016. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!