Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsem a Windows...

Hogyan telepítsem a Windows 10-et, hogy minden adat letörlődjön közben?

Figyelt kérdés
Van egy vírus a gépemen, ami gátol néhány dokumentumot vagy programot (pl excel, gimp stb) Próbáltam már mindenhogy eltávolítani, de sehogy sem tudtam eltávolítani. Rendszer visszaállítástól kezdve a csökkentett módban lévő vírus irtással is. Újra telepíteni nem szeretném a Win7-et, de viszont a 10-et igen. És mivel most lehet feltelepíteni, érdemes-e nekem alkalmazni, most főleg úgy, hogy minden adatot szeretnék eltávolítani a gépről. (képek és az olyan adatok amik fontosak nekem le vannak mentve a gépről) a többi mehet a kukába. Valaki tud segíteni? :D

2016. máj. 15. 15:19
 1/5 anonim válasza:
Szépen
2016. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyan? :D Azt hittem csúnyán kell. Remélem ennyi örömöd lesz egész életedben. ♥
2016. máj. 15. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy vírus? Mi az, hogy gátolja? Mit ír ki?
2016. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ír ki semmit, hanem nem lehet az egeret használni (az egérnek nincs baja) Előtte már találtam néhány vírust és azt el tudtam távolítani. Ezért is gondolom, hogy még mindig van a gépen valami. Ezért se merem most frissíteni a 10-re. Vagy próbáljam meg?
2016. máj. 15. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt így elképzelni, de valóban nem normális. Mindenesetre akár 7-et, akár 8.1-et, akár 10-et, úgy általában bármit akarnál telepíteni, akkor miután bebootoltál pendriveról/DVD-ről, az első az, hogy formázással kezdesz. Akkor biztosan nem marad semmi. (nem adatvédelmi értelemben semmi).


Azért egy hitman pro-t, adw cleanert/adware removal toolt futtass le még, ha azok kimaradtak volna. Valamint, ha nem akarsz új életet kezdeni Win10-zel, megpróbálhatsz egy Win7 repairt is (berakod a cd-t, aztán setup.exe-re rányomsz, a helyett, hogy bebootolnál).

2016. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!