Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Budapesten többet keresnek a...

Budapesten többet keresnek a fejlesztők?

Figyelt kérdés

Mindenki arról beszél, hogy Budapesten mennyire jobb, mivel bár a lakbérek és az ingatlanok jóval drágábbak mint egy a vidéki városban, ! DE a fizetések is jóval magasabbak !.

Tehát ennek megfelelően még több pénzt lehetne ott megtakarítani.....


Ennek ellenére, amikor megkérdeztem két kezdő informatikus fejlesztő ismerősömet (PC-s játékfejlesztők), akik Budapesten dolgoznak hogy mennyi a kezdőfizetésük, ugyan azt átlagos 250k-s nettót kapják a munkájukért, amit vidéki ismerőseim itthon .... Ja a bátyám is ennyivel kezdett Pesten(web fejelsztő)


Van valakinek ennek tapasztalata ebben, hogy van e tényleg eltérés vagy az informatikusok fizetésében, vagy mindenhol kb ugyan annyit kapnak? Vagy a különbség majd csak több éves munkatapasztalattal rendelkezőknél fog majd számítani?


Várom a programfejlesztők válaszait!

Légyszíves részletezzétek, köszi!



2016. máj. 16. 09:10
 1/3 anonim válasza:
Bár nem fejlesztőként, de többféle állásban is azt tapasztaltam, hogy nem a város, inkább maga a munkahely számít. Lehet hogy egyik helyen 250-et ajánlanak, 2 utcával arrébb meg 300-at. Szemfülesnek kell lenni, és megkeresni a legjobbat. ;) Sok sikert!
2016. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Továbbra is várok minden tapasztalatot és véleményt, írjatok!!!!
2016. máj. 17. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Cégtől függ, nem várostól!


Én pl. Bukarestben havi nettó 6000 lejt kaptam egy bizonyos munkáért, most Brassóban pedig kb. ugyanazért a munkáért (de egy másik cégnél) havi 9900-at kapok.

2016. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!