Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 rendszergazda fiók?

Windows 10 rendszergazda fiók?

Figyelt kérdés
Kb. 2 nappal ezelőtt feltelepítettem a gépemre a windows 10-et. Van 2 fiókom. Egy helyi és egy microsoft. Ezek közül egyik sem renszergazdai jogosultságú. H fel szeretnék telepíteni valamit a gépre akkor jön, hogy: A folytatáshoz adjon meg egy rendszergazdai jelszót, majd kattintson az igen gombra! De nem lehet sehova sem beírni a jelszót és nem is lehet az igenre rákattintani. Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!

2016. máj. 17. 21:16
 1/6 anonim válasza:
A start menü keresőjébe keress rá a vezérlőpultra majd ott kattints a felhasználói fiókokra fióktipus módosítására és ott át tudod állítani.
2016. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem működik, mert amint rákattintok, hoy fióktípus módosítása megint kiíírja, hogy: A folytatáshoz adjon meg egy rendszergazdai jelszót, majd kattintson az igen gombra! De azért köszönöm szépen!
2016. máj. 18. 07:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld csökkentett módban újraindítani, hátha úgy engedi.


[link]

2016. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem segített nekem. Csökkentett módban próbáltam feltelepíteni egy tört Windows 7-et. De ez sem sikerült. Köszönöm a választ!
2016. máj. 18. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, ez hogy történt nálad, a windows telepítésekor megadott felhasználó automatikusan rendszergazda lesz.


Ezt a windows fórumon találtam, hasonló probléma megoldására, próbáld ki, hátha segít:


Jobb klikk a Startmenün, Parancssor (rendszergazdai), majd írd be:


net localgroup “Administrators” [Computer Name]\[User] /add


(be kell írni a Pc nevet (Computer Name), a felhasználónevet (User).

2016. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a jelszót próbáltam levenni a számítógépről. Valamit elronthattam.:/ Feltelepítettem inkább a Windows 7-et. Így minden jól működik. Köszönöm szépen a választ!
2016. máj. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!