Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó könyvek/anyagok PHP/MySQL/J...

Jó könyvek/anyagok PHP/MySQL/JavaScript tanulására?

Figyelt kérdés

HTML és CSS alapismereteim vannak, de szeretnék elmélyülni a webfejlesztésben jobban. Elkezdtem már, különböző netes videók és anyagok alapján, korábban többször is, de nem igazán találtam különösebben hasznosnak a találtakat, meg fiatalabban nem is annyira voltam motivált erre.


Gondolkoztam webmester tanfolyamokban is, de igazából egyrészt a lakhelyemen nem találok értelmeset, másrészt igazi háttértudást (közvélemény szerint) az sem fog adni. Egyedül talán a papír miatt megérné elvégeznem egyet?


..


Milyen könyveket/internetes anyagot tudtok javasolni, amit ti hasznosnak találtatok/gondoltok PHP, MySQL és JavaScript tanulásra? Meg úgy egyáltalán valamiféle átfogó alapismeretekre a webfejlesztés terén, mert bizonyos dolgokban hiányosságaim vannak. (A Google használatát nem ide értve!) Internetes cikkek, videók, könyvek, fizetős netes anyag, bárminek örülnék, de leginkább tapasztalatoknak. Az utóbbi okból tettem fel a kérdést is.


Gyorsan tanulok, matematikából is viszonylag jó vagyok, programtervező informatikus szakra felvételizek, bár annyira nem fogott meg; első sorban a webfejlesztés érdekel, amivel most kezdenék el komolyabban foglalkozni.


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 20. 06:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Első sorban kezdő szintű anyagok érdekelnének, ezt kifelejtettem.
2016. máj. 20. 06:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdd el a freecodecamp-et

[link]

2016. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

... én magam is ott tanulok. Ami itt van, annak java részét az ottani tananyag részeként fejlesztettem.

[link]

2016. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 20. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenáron könyvet keresel, itt van egy csomó ingyen:

[link]


Van ott minden, JS, CSS, Bootstrap, Angular, jQuery, amit csak akarsz.

2016. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!