Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik számítógépet vegyem meg?

Melyik számítógépet vegyem meg?

Figyelt kérdés

Összesen 70-100ezer forintom lenne rá, azonban nem igazán értek a gépekhez, megköszönném ha a legjobbat segítenétek kiválasztani.


1) [link]

Itt nem tudom, hogy a pc csomagok vagy a számítógépek menüontból érdemesebb-e választani.


2) [link]

Itt a problémám, hogy nem tudom, van-e a gépben hdmi kimenet, hogy monitor hiányában a tv-re tudjam kötni a gépet. Ha tudnátok ehhez egy jó összeállítást írni egy 80 és egy 100 ezres árban is azt megköszönném!


3)

- [link]


- [link]


- [link]


- [link]


- [link]



2016. máj. 21. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a 70k-s megfelelő. Bár szerintem annyit már nem ér, de mivel jár hozzá monitor, ezért talán.
2016. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dongaben ***** válasza:
Az "Ősi kérdés..." Mire kell a gép?
2016. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szeretnék vele grafikus munkákat végezni (ps, videovágás, stb...) illetve szeretnék vele játszani, mint pl a lol, wow (esetleg egy fraps vagy action mellette tudjon futni) illetve nem tudom egy ilyen árkategóriás gép elvinné-e a dark souls 3-at.
2016. máj. 21. 11:18
 4/13 Dongaben ***** válasza:

Ha, már PCX, akkor talán...

[link]

2016. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ÉS ebben a gépben minden megvan? Mert hallottam már olyant, hogy ezekben a gépekben nincs videokártya. (Tényleg nem értek hozzá:) )
2016. máj. 21. 11:47
 6/13 Dongaben ***** válasza:
Ebben sincs videó kártya! Processzorba integrált videó kártya van benne. Egy normális videó kártya min: 40.000 Ft. A gyengébb kártyák teljesítményét pedig ez is tudja. Csak a rendszer memóriából veszi el a plusszt. Ennyi...
2016. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
inkább hardverpróról vegyél olyat amiben jó a táp
2016. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, tudnál az adott árkategórián belül ajánlani valamit?
2016. máj. 21. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Dark souls 3 mat felejsd el grafikai munkára elég gyenge lesz.
2016. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

PCOUTLET-nél ezt tudnám ajánlani:

[link]


Mivel elég szűkre szabtad a keretet és nagyok az igényeid, mindenképp monitor nélküli változatot ajánlok (ezen van HDMI) és így sem fognak hasítani rajta a játékok. De ha 100K körül szeretnél új gépet, akkor valami ilyesmit érdemes nézni. Később ha lesz még pénzed vehetsz bele egy komolyabb videokártyát.

2016. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!