Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a konfigon milyen játékok...

Ezen a konfigon milyen játékok mennének el?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Athlon Quad Core 5350 2.05GHz/2MB/1600MHz AM1 /4mag/

Alaplap: ASRock AM1B-M (2db DDR3, 2db SATA 6Gb/s, 2db USB2.0, 2db USB3.0, D-Sub, LAN, HANG)

Grafikai processzor: Radeon R3 series max 2GB

Memória: 4GB DDR3 1600MHz memória

Merevlemez: 500GB SATAIII 7200rpm 64MB cache merevlemez

Optikai meghajtó: Samsung 22x CD-DVD író

Tápegység: 450W 12cm cooler

Számítógépház (előlapi 2db USB és audio kivezetés)


Arra lennék kiváncsi hogy hanyas és hogy milyen játékok futnának el



2016. máj. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a videókártya pontos tipusa?


Szerintme úgy 2008-2007

2016. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó sort nem értem... Hanyas? Mivan?
2016. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az AMD ultra alacsony szegmensbe szánt SoC egységeinek legerősebb darabja volt a Kabini generációban. A SoC itt azt jelenti, hogy a CPU magok, az integrált GPU és az alaplapi vezérlők (északi és déli híd) mind egy egységben vannak integrálva (mint pl a mobiltelóknál). Ennek az egységnek a max TDP-je 25W tehát a 4 mag, a 128 shaderes IGP meg minden együtt max ekkora kereten belül marad. A memóravezérlő csak egy csatornás és DDR3-1600-ig támogat vagyis az IGP-nek sem jutnak extrém sávszélességek, de talán nem is kell neki. Ez az egység remek választás multimédiás mini gépekbe, de semmiképpen sem játékos vagy nagy teljesítményű cucc, de sokkal használhatóbb, mint a régebbi netbook processzorok. Tesóm ilyet vett a házimozi gépébe és oda elégedetten használja. Én azért kíváncsiságból letesztelgettem a kicsikét. Igazából nekem akkor szimpatikus volt, de a Te igényeidhez lehet, hogy kevés lesz. A Processzor átlagban jóval erősebb például egy régi Athlon 64 X2 5400+-nál, de lassabb, mint egy Athlon II X3 450 (régebbi processzorainkkal összehasonlítva). Maga az IGP 3D Mark tesztekben kb fele annyit nyomott átlagosan, mint egy HD4670 vagyis többet semmiképpen se várjunk tőle, mint egy HD2600 Pro-tól vagy egy 9400GT-től (kb).
2016. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval hogyha jól értem akkor filmnézésre netezésre jó lenne?

Meg azt szeretném kérdezni hogy mondjuk a lol (team fortress 2,CSGO) vagy az ilyen gépigényű játékok futnának e rajta?

2016. máj. 23. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Netezni meg egyszerű dolgokra teljesen jó. Mini ITX alapokra építkezve tényleg egy aranyos kis méretű PC-t lehet építeni és a táp igény is kicsi (tesóméban egy 180W-os Chieftec táp dolgozik, bőven sok is neki).

A nem túl nagy gépigényű régebbi fps játékok alacsony beállításokkal még éppen/alig játszhatóak vele ez a video szerint:

https://www.youtube.com/watch?v=9gVx-v7DbfI

Egy HD7750 kártyával megfejelve viszont már kielégíthet egyszerűbb játékos igényeket is.

2016. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!