Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet oldani valahogy azt...

Meg lehet oldani valahogy azt hogy egy teljes számítógépet (természeretesen mini házban) úgy hogy tudjam hetente hordani? Vagy annyi pénzért inkább vegyek latopot?

Figyelt kérdés
Számítóget vennék de mivel sokat utazok és ahol vagyok kellene egy számítógép ami az enyém és az a kérdés hogy meg-e lehet oldani azt hogy egy olyan setupot összedobni amiben van egy teljes értékű gép, egy kijelző és a billentyűzet, egér azt tudom így is cipelni.

2016. máj. 21. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

inkább notebook.

olcsón van ami netezésre elég,

ha játszani is akarsz mai cuccokkal oda azért kell vas.

2016. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Ha már notebook akkor valaki tudja melyik a 160 000Ft-os keretben (pár ezerrel mehet fölé ha megéri) játékteljesítményben a legjobb?
2016. máj. 21. 23:32
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


A HP-nak vannak Mini PC-i : [link]


De ahhoz hogy két helyen is tudd használni ahhoz két egér, két billentyűzet és két monitor kell, akkor inkább már notebbok, ahogy irták is, nézz szét itt : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2016. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok helyen szétnéztem már de az a gond hogy már túl sokat láttam ahhoz hogy dönteni tudjak :D Ezért úgy gondolom, hogy laptopot veszek de abban a keretben amit az elsőre kommenteltem azt olvassátok légyszi el és az alapján tudnátok javasolni?
2016. máj. 22. 12:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és a RAM miatt ne írjatok drágábbat légyszi. Elég nekem 4GB mert van itthon egy szabad 8GB-os laptop RAM a régi gépből. Nagyon nagyon köszönöm azoknak akik válaszoltak és azoknak is aki legalább elgondolkozik rajta
2016. máj. 22. 12:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt még leírom hogy 1600-as DDR3 :D
2016. máj. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!