Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom limitálni a...

Hogyan tudom limitálni a videókartya képkocka frissítését?

Figyelt kérdés
Vettem egy gamer laptopot gtx660m videokártyával és megszeretném óvni a túlmelegedéstől és a túlterheléstől a laptopot, ezért be szeretném állitani, hogy a játékok felső korlátja 30fps legyen, mivel az nekem bőven megfelel, de sajnos a nvidia 3D beállitasai között nincs olyan, hogy függőleges szinkronizálás/adaptìv(fél frissìtés).

#limit #framerate #laptop #gtx660m gamer
2016. máj. 24. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az alkalmazásokban kellene megpróbálni.
2016. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel most olyat mondtal, amit én is tudok. Valami parancssorra vagy valamilyen kézenfekvő megoldasra lennék kivancsi. A jatékok 90%-ban nem lehet beállitani a 30fps csak a 60-at.
2016. máj. 24. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Én anno lejjebb vettem a fordulatszámát + házi módszerrel orvosoltam a hűtését ideiglenesen. Bár az egy AMD kártya volt, de majdnem rajta maradt a bőröm, amikor megfogtam xD

Ventilátor fordulatszámát manuálisan maxra vettem, állandóan 100%-on pörögjön + kicsivel lejjebb vettem a fordulatszámát + beszereltem egy ventilátort azt hűtve + 1 szobaventilátor is segített a dologban :D ha játszottam :)

Így is eléggé meleg volt, de bírta. Mai napig itt áll, porosodik a polcon, szervizbe se tudták megcsinálni, így hát kénytelen voltam új után nézni.

Azért szervizbe vidd be, hátha...

FPS csökkentést nem tudtam kivitelezni, bár nem is jutott eszembe, de lényegében, ha vissza veszed a teljesítményét, akkor az FPS szám is csökken

2016. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Itt leirjak, hogy mire jo, hogyan kell hasznalni az FPS Limitert:

[link]

2016. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldottam végül msi afterburnerrel.
2016. máj. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!