Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Trust WB 3320X webkamerám van...

Trust WB 3320X webkamerám van és hiába állítom be a beállításoknál 30 képkocka/ másodpercre, nem áll be?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a franc baja van, és hogy a francba álíltsam be, de bármit is csinálok 5 pf-sel vesz fel, és mindjárt szétfogom törni !!!! Szóval valami ötlet ? hiába állítom be.. Options-----> képkockasbesség 30.000 a videó mérete meg 1280X960 de próbáltam más mérettel is, végig 5 fps-el vesz fel ! DE OTT VAN HOGY KÉPKOCKASEBESSÉG 30 AKKOOR MI A FRANCOT KÉNE MÉ CSINÁLNOM? Még van Capture menü, ahol van ilyen, hogy Set frame date... ott is 30at beírtam ,de ott is próbáltam mást beírni, hátha jobb lesz, de hát nem, mert hagy ne mondjam milyen a kamera... Valami ötlet van ? Előre is köszi !

2013. máj. 21. 21:12
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Egyik trükk, hogy a 30FPS-t 320x240-re adják meg, vagy jó esetben 640x480-ra. Így nagyobb felbontásban marad az 5-15FPS.

A másik probléma, hogy ha nem egyenletes megvilágítást kap amit vesz a kamera, akkor vagy nem látszik rendesen (esetleg foltos) a kép vagy ah bekapcsolod automata fényerőt, akkor minden nagyobb fényerő változás után szaggat vagy megáll a kép. Egy drágább kameránál nincs ilyen probléma, persze azt kevesen veszik.

Viszonylag olcsó a Logitech c270, de szvsz teljes felbontásban ott is megakad vagy változó fénynél az is beszaggat még 640-ben is.

2013. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ksözi a tippet, kipróbáltam 320X240-be is, de így is csa k 6.7 fps... :S Lehet tényleg új kamera kellene...
2013. máj. 21. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!