Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer Extensa 5630EZ elbírná a...

Acer Extensa 5630EZ elbírná a Windows 10-et?

Figyelt kérdés
Most Vista van rajta, amit imádtam, de már a Start-ból kiindulva kell keresnem a fájljaimat, mert az Intéző közvetlenül megnyitva azonnal összeomlik. Segítene ezen egy új op.rsz.?

2016. máj. 24. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
az igp-t hivatalosan már nem támogatja a w10, de működésre bírható. Amúgy ha ennyire szereted a vistát, miért nem azt rakod újra?
2016. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha az segít, újrarakom, de azt mondták, ha bekrepált az eredeti Vista, újra idejuthatok vele, hogy megint nem működne az Intéző. Szerinted megoldódna a gond?
2016. máj. 24. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
ht tudni kellene, hogy most mi a baja.. am persze, bármikor bármelyik windows verzió bekrepálhat, szóval nincs tuti választás.
2016. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] Nem tudom, mi baja lehet, csak hogy ezt írja ki minden megnyitásra. Ezért kérdeztem, hogy segítene-e egy új op.rendszer, vagy a géppel lehet-e a baj, mert már nem mai csirke
2016. máj. 24. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
ez csak annyit jelent, hogy rögtön összedől amint megnyitod, sajna kismillió oka lehet. Vírus, malware, hibás rendszerfájl, vmi regisztrációs hiba. Ha nem értesz hozzá, max annyit tehetsz, hogy leszedsz egy avastot és lefuttatod vírusok után ill. egy malwarebytes antimalwaret és lefuttatod nem kívánaots programok után. Ha egyik se hoz eredményt, gyorsabb újrarakni, de persze előtte ments el mindent, mert egy tiszta telepítéssel elveszik minden adatod.
2016. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Évek óta avastom van és malware-ellenőrzést is csináltam rajta pár hónapja, de ez sokkal régebb óta tart, úgyhogy akkor újratelepítés lesz. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!