Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lemondani a...

Hogyan tudom lemondani a vezetékes telefon szolgáltatást, ha a telekom a szolgáltató?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok semmilyen megoldás, próbáltam telefonon, de csak a szokásos nyomja meg az x gombot ha...stb szöveget nyomatják. De nincs is olyan lehetőség ami nekem kéne.. internetes oldalon meg nincs egy e-amil cím vagy valami elérhetőség.. :(
2016. máj. 26. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
be kellene menni a szolgáltatóhoz papírokat aláírni szerintem ez távolról nem fog menni
2016. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mit nyomsz meg a telefonos menüben, juss el egy emberhez, mondd el mit szeretnél, majd átkapcsol vagy elmondja, mit csinálj. Egyébként az nem opció, hogy szimplán besétálsz egy Telekom ügyfélszolgálatra/üzletbe?
2016. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ne mondd, hogy nincs elérhetőség:

[link]


Email nyilván nincs, de kontakt űrlap van.

2016. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget, jártam ezen az oldalon, csak ehet nem figyeltem eléggé..

már csak azt nem értem hogy a teljesen jól kitöltött űrlapot miért nem tudom elküldeni...


"Az űrlap kitöltése nem megfelelő!

Kérjük a főkategória kiválasztását!"


csakhogy ki van választva a főkategória is méghozza a "Vezetékes telefon- és internet szolgáltatás" opció :O

2016. máj. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!