Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs hangja a laptopnak...

Miért nincs hangja a laptopnak? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Néha van hangja a gépnek, néha nincsen. Egy újraindítás általában megoldja a helyzetet, de nem mindig tudom ilyen helyzetekben újraindítani a gépet.


Egy informatikus ismerősöm azt mondta, hogy szerinte valamit a Flash Player "barmol szét". Hát ezzel én nem mentem sokra...


A hangerőszabályzón van rajta hang. A hangerőkeverő szerint is van hang. Se a böngészővel, se az Windows Media Player nem ad hangot. Érdekes módon (legalábbis nekem érdekes módon) egy-két újraindítás után szokott hang lenni...


Milyen információt adjak még meg?


Windows 10, Chrome 50, Firefox 46, Edge, Explorer 11, Adobe Flash Player 21 NPAPI



2016. máj. 27. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Adobe-nak lehet ebben szerepe, nálam is eltűnt időként a hang, aztán visszajött, sőt az ikonja is eltűnt a Tálcáról. Ráadásul a billentyűzet is akadozott. Teljes körű fizetős védelem mellé letöltöttem a Malwarebytes Free-t, azonnal megtalálta, MA.temp volt a neve. Ott volt a Registryben is, az Adobe alatt! Vagyis Adobe frissitéssel került a gépre.
2016. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma. Valószínűleg az operációs rendszer hibás. Mondjuk Windows, szóval nem meglepő...


Ha úgy kapcsolom ki a gépet, hogy be van dugva a fülhallgató, akkor a következő újraindításkor csak fülhallgatón keresztül van hang. Ezért kell újraindítanom még egyszer (de gáz...), mert ugyebár az új kikapcsolás fülhallgató nélkül történik, és így újraindítás után lesz hang rendesen.


A lényeg, hogy ha fülhallgatót használok, akkor kikapcsolás előtt(!) ki kell húzni, különben nem lesz rendesen hang.


(Rajtam kívül ezt mindenki tudta???)

2016. máj. 27. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Windows10, mint olyan. Vettem egy új notebookot, azon ez van, mint mondjak, se logika, se látvány, félkész vacak, semmit sem találtam ott, ahol megszoktam Win7-ben. Még dolgozhattak volna rajta egy évet.
2016. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!