Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Metal gear solid v nek ugye...

Metal gear solid v nek ugye van a geound zeroes meg a phantom pain réaze, de a ground zerous csak előzetes tényleg?

Figyelt kérdés

Xbox 360 konzolomra írattatam meg a ground zeroes meg a phantom pain ,de a eladó azt monta hogy a ground zeroes csak előzetes és csak a phantom paint íreta ki mert valami olyat mondott hogy a pahntom pain tartalmaza a ground zeroest is , ez valóban igy van ?

Ha megveném a ground zeroest is akkor az nem is tartalmaza a játékot ?

A phantom pain lenne akkor az a rész ami a v dik rész teljes játéka ?

Még régen a 3 dik részel játszotam ps2 kinzolon de akkor a phantom pain annak lenne a folytatása amit a 3 dik résznél abba hagytak ? A 4 dik részel nem játszottam mert ps3 nem volt és az csak arra adták ki de a 4dik résznek akkor a phantom painnak semmi köze nincs ?

És magyaritása nincs , mert zgyakartam kérni de monta az eladó csak angol nyelven tugya ki írni xbox 360 ra de pc verzionál sincs mqgyarutás ?


2016. máj. 31. 12:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesitásért remélem elolvasható :)
2016. máj. 31. 12:33
 2/2 anonim ***** válasza:

A helyesírásod miatt már meg sem érdemelnéd a választ, de azért tessék:

Se a Ground Zeros nem tartalmazza a Phantom Pain-t, sem pedig fordítva.

A két játék nem a 4 és nem is igazán a 3 folytatása, hanem az eredetileg PSP-re kiadott Peace Walker-é, ami viszont az után játszódik hogy Snake megkapta a Big Boss nevet.

Mivel a Phantom Pain időben korábban játszódik a 4. résznél ezért nem sok köze van hozzá, de ugyanaz a Metal Gear univerzum, szóval azért mégiscsak kapcsolódik, de annak teljes kihagyásával is nyugodtan játszható a GZ és a TPP.

Ja és nincs magyar(os)ítás hozzá. Remélem kielégítő volt a válasz.

2016. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!