Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy akadozik...

Hogy lehet az, hogy akadozik a GTA V?

Figyelt kérdés

El nem tudom hinni, hogy nekem majdnem ugyan azzal a konfliggal szaggat, miközbe másnak lazán megy a játék..(youtubon láttam pár videót róla)

Gépem:

-Amd Athlon x2 250 (3500MHz-en kegyeg)

-Asrock N68-VS3 Fx

-Powercolor HD 5770 (1GB DDR5)

-4GB Kingston DDR3 1333MHz ram


Fps száma 4-10ig, miközbe másnak majdnem ugyan ezzel a konfliggal 15-25fps..


Hogy lehet ez?! Valaki segítsen! Előre is köszi a választ!



2016. máj. 31. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet a példavideó a lehető legkisebb felbontású (ezt az infót nem írtad).


De még így is 15 FPS-sel játszani... freeroamhoz lehet elmegy, de egy küldetés ahol célozni kellene egy mozgó célra, és ott diavetítés megy, biztos nem lesz élmény.

2016. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsi az kimaradt..

Itt a videó: [link]

Igaz inteles, nem pedig amds

Egyébként nekem a legkisebb beállításokon is szaggat :/

2016. máj. 31. 21:08
 3/15 anonim ***** válasza:
30FPS alatt kb játszhatatlan. Azt meg honnan tudod, hogy BZITOSAN azon a gépen játszott/mutatta be ami a leírásban van?
2016. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

*biztosan

+sok jutobon a kamu videó! Ezen az oldalon is találkoztam már olyannal aki még az annyára meg mindenki esküdözött, hogy márpedig a GTA V megjelent PSP-re meg stb... Jutubon van is fent róla egy videó! Tuti igaz, még egy jumpscare is van a végén.

2016. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
core 2 quaddal épp hogy 30 fps-t tudtam kihozni belőle 6gb rammal.. egy ilyen régi kétmagos gépnek esélye sincs.. de 15-25 sem lenne stabil.. a gta meg pont olyan játék ami nem laggol hanem eltűnő textúrákat és hasonló dolgokat produkál ha kevés a gép tehát teljesen játszhatatlan lenne
2016. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az az inteles proci 4 threades. De még két threadesen is sokkal többet tudna, mint az Amd processzorod. Nem lehet öszehasonlítani a kettőt.

2016. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos azt nem tudom. Szóval akkor egy kicsit se tudnék javítani rajta? Szerintem nevetséges, hogy ennyi fps-em van.. Előbb olvastam hogy a vga driver frissítés talán segítene rajta (már amennyire). Frissítem, majd írok hogy mi lesz
2016. máj. 31. 22:00
 8/15 szántóvető ***** válasza:
az a proci nagyon kevés..nem tudom érzékeltetni,de itt egy összehasonlítás egy régebbi i3-mal: [link]
2016. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
miért nevetséges? Ez egy 2009-ben készült processzor és akkor sem a high-end kategóriába tartozott..
2016. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem nevetséges, hogy ennyi fps-em van.. "

Szerintem meg az a nevetséges, hogy nem bírod felfogni, hogy gyenge hozzá a géped és itt vergődsz miatta.

2016. jún. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!