Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy akadozik...

Hogy lehet az, hogy akadozik a GTA V?

Figyelt kérdés

El nem tudom hinni, hogy nekem majdnem ugyan azzal a konfliggal szaggat, miközbe másnak lazán megy a játék..(youtubon láttam pár videót róla)

Gépem:

-Amd Athlon x2 250 (3500MHz-en kegyeg)

-Asrock N68-VS3 Fx

-Powercolor HD 5770 (1GB DDR5)

-4GB Kingston DDR3 1333MHz ram


Fps száma 4-10ig, miközbe másnak majdnem ugyan ezzel a konfliggal 15-25fps..


Hogy lehet ez?! Valaki segítsen! Előre is köszi a választ!



2016. máj. 31. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy phenom x6 procit az alaplapodba használtan a siránkozás helyett + 2 vagy 4 gb ramot és akkor nem lesz lagg. Mert az ezer éves athlonod már nettezésre is kezd kevés lenni.
2016. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
2016. jún. 3. 18:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát írj neki.. bár ahogy elnézem városon kívül van neki 25 fps-e szóval annyira nem élvezhető a játék.. akcióba kb 15-20 ra redukálódhat
2016. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
pár fps -el több van neki és akkor ? lehet húzta a procit csak nem írta bele vagy más fajta drivert használ ? vagy eredeti neki a játék nem tört mint neked .. sok oka lehet . 2 egyforma konfig sem teljesít pöcre teljesen úgy .
2016. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet h a te géped le van terhelve, a háttérben futó mindenféle programokkal, ezért nem fut jól. Az is sokat számít, hogy eredeti-e a játék. A frissítések sok hibát javítanak, optimalizálják a teljesítményt (bár már alapból elég jól van optimalizálva a játék!).
2016. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!