Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 ről visszaáltam...

Windows 10 ről visszaáltam Windows 7-re, és nem eredeti a példányom? (lent)

Figyelt kérdés
A Windows10 nem igazán jött be nekem, a windows 7nél kicsiel lassab, úgy éreztem, Az imént visszaáltam windows 7 re, a gépházban lévő vissaálással. De most a jobb sarokban azt írja hogy a windows ezen példánya nem eredeti. Eddig aktiválva volt, eredeti vagyok a boltban vásároltam a windows 7-et tokostól, de már nincs meg a tokja, ezért nem tudom a kulcsát. Miért lettem nem eredeti?
2016. jún. 2. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
23%

Ennyi idő alatt már újratelepíthetted volna az egész rendszert!


Mellesleg én soha nem csinálnék olyat (legalábbis otthoni gépen), hogy fel meg le upgradelem a rendszert... ...ha másikat akarok rátenni, akkor tiszta telepítéssel felteszem én kevésbé lesznek olyan helyzetek, amin meglepődhetek!

2016. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!