Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom beírni a...

Miért nem tudom beírni a jelszavamat bejelentkezésnél?

Figyelt kérdés
A gép lefagyott, ezért kikapcsoltam, azóta viszont nem tudok bejelentkezni a windows-ba. Megpróbàltam csökkentett módban is, de nem tudok. Az a baj, hogy a fiókom jelszavas, és nem tudom beírni a jelszót. Szinte az összes billentyű megnyomására csipog a gép. A billentyűzet lehet rossz? Vagy mi lehet a baj?

#billentyűzet #jelszó #bejelentkezés #windows-bejelentkezés
2016. jún. 2. 22:34
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
Bocsi, de megint a szokásos kérdésfeltevés: neked valószínűleg természetes, de mi hogyan találjuk ki, hogy miféle gépről van szó?
2016. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben megértelek. Köszönöm a gyors válaszodat! Egyébként csak simán hülye voltam. A ctrl billentyű alapból beragad, szóval azt minden egyes megnyomás után ki szoktam piszkálni. Csak az volt a baj, hogy most nem volt annyi eszem, és nem piszkáltam ki. Ezért nem tudtam beírni a jelszót. Simán csak teljes mértékben hülye voltam. Ennyi az egész.
2016. jún. 2. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!