Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépemre a Driver...

A számítógépemre a Driver Booster 3-mal telepítettem illesztőprogramokat, majd pár perc múlva leállt és bedobott egy kék képernyőt (link) és azóta nem indul be, csak ezt a kepernyőr mutatja aztán újraindul. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Valami BIOSt ír ki, de én ehhez sajnos nem értek. Kékhalál nem lehet, mert csökkentett módban elindul, de ott is csak tölt, de elindul, konfigurál meg nem tom.


[link]


Itt van amit kiír. Angolul tudok, sok helyet felszabadítottam, mert úgy értelemeztem, hogy azt kéri.



2016. jún. 4. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az USB drivert jelöli hibásként, azt takarítsd le. Egyébként éppen emiatt nem érdemes ilyen programokat használni. Ami kis időt megtakarítasz vele a manuális telepítéshez képest, azt hibajavításra fordítod. (És örülhetsz, ha nem telepített vírust is.)
2016. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor a driver booster csinál rendszer visszaállítási pontot. Állítsd vissza, azt a selejtet meg töröld le a gépről, és tölts inkább drivereket a gyártó honlapjáról!
2016. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kékhalál volt, vissza tudtam állítani, most már jól működik, köszi a válaszokat :D
2016. jún. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!