Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem nyomtat...

Mit csináljak ha nem nyomtat feketét a nyomtató?

Figyelt kérdés

Van egy Brother DCP-195C nyomtatóm amit már kb 2-3 hete nem használtam. Most, hogy használni szeretném nem tudok feketét nyomtatni de a többi szín jó.Már két fekete tintát is kirpróbáltam de egyikkel se működött.Már legalább 10-15 tisztítást csináltam ma de még most se jó.

Mit kellene csinálnom hogy működjön?



2016. jún. 5. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban be van száradva, és az ő kis "tisztító" funkciója nem elég hozzá. Vedd ki a patront, és vizes ronggyal ess neki a fúvókáknak. Persze óvatosan, ha elrontod, akkor így jártál, nem mintha a jelenleginél jobban elromolhatna...
2016. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:

Egész pontosan azt szokták javasolni, hogy finoman itass át vízzel két-három réteg papírtörlőt, gyűrés nélkül, kicsit nyomkodd ki néhány másik rétegen, aztán tedd le a pultra, és nyomkodd rá a patront egypárszor.


De emellett én ellenőrizném, hogy a patronérintkezők a nyomtatóban tiszták és épek-e.

2016. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jók ezek a válaszok, csak az a baj ennél a nyomtatónál a fúvókák nem a patronon vannak, hanem a gép belsejében...
2016. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!