Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A 2 egérpad közül szerintetek...

A 2 egérpad közül szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

Ha már volt vagy van nektek valamelyik, akkor tudnátok róla mondani valamit?

Asus GM50: [link]


Steelseries QcK Gaming: [link]



2016. jún. 5. 13:45
 1/2 Hominida ***** válasza:
4 ezer forint?! Ez a lehúzás gyönyörű példája. "Gaming" egérpad? A mai optikai egerek a puszta asztallapon is simán elvannak, csak kicsit hangos, ahogy húzgálod. Nekem egy vastag szivacslap alátétem van, a felső oldalán egy kék szövettel fedve. Kicsit kopott. Ha egy kicsi bajom is lenne vele, már rég kihajítottam volna. Tegyél alá bármit, ami jól esik.
2016. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy ez egy tényleges egérpad, biztosan jobb minőségű mint ha magamnak tákolnám össze, sőt, hosszú ideig jó lesz. 4000 Ft ide vagy oda, nekem ennyit megérnek.
2016. jún. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!