Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G502 egérhez a...

Logitech G502 egérhez a G240-es vagy a G440-es egérpad a jobb választás?

Figyelt kérdés
A több DPI miben nyilvánul meg? Gyorsabb lesz a kurzor, vagy? Előre is köszi a válaszokat.

2016. jan. 23. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig a legmagasabb beállítás a legjobb. Szerintem a G440, mert az kemény egérpad. Igen gyorsabb lesz.
2016. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Logitech proteus Corenak amúgy állítható szóval nagyon jó választás, de ha nincs még meg érdemes várni az rgb változatára
2016. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A G440 nem kopik gyorsan?? Én ezt hallottam. Az mennyivel jobb, hogy kemény egérpad, mintha mondjuk összehajtható lenne, mint a G240? Azt hozzáteszem, nincs nagy helyem, tehát a kisebb előnyben van valamennyivel..
2016. jan. 23. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
ha fps játékra kell akkor 500 dpi -nél nagyobb érzékenységen egyik profi sem használja . Így olyant egér kell neked ami nem nehéz gyorsan lehet mozgatni. Ezért a g403 -at vedd meg ugyan azon szenzor van benne mint a g502 -ben . A legjobb egérpadok a steelseries legalább is csúszóságra .
2017. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!