Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolom a gepet, felzug...

Kabzsi kérdése:

Bekapcsolom a gepet, felzug megy az osszes ventillator es nem ad kepet se meg kikapcsolni se lehet utana. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Kilett takaritva a gep, procit is kivettem mert ujra pasztaztam es utana lepett fel ez a hiba. Elotte tokeletesen mukodott. 775os foglalatba van belerakva eg 771es proci, a nyilak ugyanarra mutatnak ahova rajzolva vannak. Valaki valamilyen otlet?
2016. jún. 5. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd szét újra, majd rakd össze figyelmesebben, külön figyelmet fordítva arra, hogy minden érintkezzen. Memória/PCIe foglalatokat is érdemes ecsettel kiporolni.
2016. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jorendben kiprobalom! De egyedul a proci lett kiveve a helyerol, a tobbi csak kilett fujva mert nagyon porosak voltak. Azok nem lettek mozgatva.
2016. jún. 5. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kinyírtad a procid.szarul pasztáztál és meghalt. Haveromnak is ugyan ez volt.. ez van ha olyan kapja szét a gépet aki nem ért hozzá :D mint mondtad csak a procit szedted ki. Mi más baja lenne? valszeg megsült a rossz pasztázásodtól
2016. jún. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vaaagy a ram adta meg magát vagy a ram slotja. Hiába van több ramod ha az egyik slot behal amiben ram is van akkor fekete képernyőt fog mutatni. Próbáld ki h csak 1 ramot raksz be és próbálgasd végig az összes slotot vagy legalábbis azokat amikben ram van/volt. Nekem a régi gépemben 2 slot is meghalt amit nem csodálok mert szerintem idősebb mint én :D
2016. jún. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!