Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Artic f9-es hűtőt hogy működte...

Artic f9-es hűtőt hogy működtethetnék 220V-tal ( bedugom a konnektorba), mivel nekem nem gép hűtéséhez kell. Elbírja ezt a feszültséget?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.. az a minimum hogy leég. Nem véletlenül működik pár volton...
2016. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem. Ne játsz az árammal. Egy 12v adapter végére kösd, vagy inkább olvass utána, nehogy bajod essen!
2016. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Hülye kérdés. Gondolhatnád józan paraszti ésszel is, hogy nem lehet. Keress 12 V -os DC adaptert. Én gyakran a bolha piacon pár száz forintér szoktam beszerezni.
2016. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kiprobalod, a pillanat tort resze alatt tonkremegy, es ha peched van, elegge gyorsan ateg annak a vekony kabelnek a szigetelese, hogy meg teged is aramutes erjen... Szoval, ertelme nem lesz.


Ha valami olyat akarsz huteni, ahol 220V van/kell, akkor ahoz vegyel rendes 220V-os ventilatort.

[link]

2016. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem lehet de egy rakás videóban rádugják a 220ra és ennyi, nincs semmi adapter. De veszek hozzá egyet.
2016. jún. 9. 15:59
 6/7 A kérdező kommentje:
csak ezeknek a ventiknek nagyobb a zajszintje, mint a számítógépbe valóké, vagy nem?
2016. jún. 9. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Megneznem azokat a videokat...

Masreszrol, nem, ventilatorfuggo a zajszint. Van ami hangosabb, van ami nem.

2016. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!