Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Diablo 3 és a Diablo 3 Reaper...

Diablo 3 és a Diablo 3 Reaper of Souls, ugyanaz mind a kettő? Csak mert Pc akkarok vele játszani és konzolokon igy szerepel Diablo 3 kiegészítő: Reaper of Souls. Diablo 3 kiegészítő: Reaper of Souls akkor az csak egy kis kiegészitő lenne akkor?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Reaper of Souls kiegészítő az alapjátékhoz, a sima Diablo 3 nélkül nem tudsz vele játszani.
2016. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor lényegében a Diablo 3 Reaper of Souls ugyanazok a pályák , események , mi a sima Diablo 3 ban ?

Csak a Reaper of Souls tartamzaz még extra pályákat amit a sima Diablo 3 nem ?

Én a kiegészitőset akartam volna letölteni torrentről de csak a simát tudtam pc re , a kiegészitőst csak xbox 360 on volt a torrenten.

Magyaritása van ?

Az 1-2 részével nem játszottam de a 3 dik részét csk ugyérdemes játszani ha már képbe vagyok az előző részeivel ?

Stratégiai játék ugye vagy is felülnézzetes , de lényegében mi ennek a játék története ?

2016. máj. 20. 18:36
 3/4 anonim válasza:
A Diablo 3 PC verzióból nincs warez, mert a Blizzard szerveréhez csatlakozva lehet játszani, amihez meg eredeti kód kell.
2016. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Magyarítás nincs
2016. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!