Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bevált az acer laptop?

Bevált az acer laptop?

Figyelt kérdés

Mert én tavaly vettem egy acer aspire 5536g laptopot Miskolcon az auchanban az acer üzletben.

1 éves. 190.000ft volt. 1év garancia volt rá.

Az a baja hogy folyton leált,már be se kapcsolt...

elküldtem szervízbe(most már a 2. szervizben van ahol azt mondták hogy alaplap hibás és 100 ezer ft a javitása)

Arra lennék kíváncsi ,hogy nektek hogy működik, mi a véleményetek róla?


2010. ápr. 12. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 éve megvan,semmi baja azon kivül,h vírus miatt egy párszor újra kellett rakni:/
2010. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

nekem is ujra kellett rakni kb. 20 szor egymás után.

és a töltőjével is baj volt

(azért kellett ujra rakni mert valami sötétkék vagy fekete halál volt vagy mi...)

2010. ápr. 12. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Hajaj, hányszor leírtuk már, bevásárlóközpontban nem szabad gépet venni, mert a legtöbb helyen nem is értenek hozzá. Nem kapsz hozzá pl. videókártya telepitéséhez CD-t. Vagy pedig hibás, egyszer már visszavitt laptopot adnak el újnak. Nekem most 10 hónapos az Acerem, semmi baja nincs és még nem is volt, számítástechnikai szakboltban vettem.
2010. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs, egyébként a kék vagy a fekete halál és hasonló fertőzések rajtad is múlnak. Kell megbízható, jó erős tűzfal, kell virusirtó és kell kémprogram irtó is, ezek naponta automatikusan frissüljenek. Rendszeresen op.rendszer frissités és még néhány apró dolog (saját fiókról netezés) stb. Akkor nem kell húszszor újrarakni, mert NEM jut be semmi fertőzés a laptopodra.
2010. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 acer géppel volt dolgom az évek során, és semeikkel nem volt gond. Most is egy min 4 éves aceren pötyögök.:)
2010. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

de nem csak ezaz ujra telepités volt a baja...mert a töltője se nagyon töltött pedig ez már a 4. töltője volt amit vettünk a boltjába. meg még sorolhatnám..

2010. ápr. 17. 08:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Azonnal vissza kellett volna vinned, ez a laptop ezer százalékosan gyári hibás, vagy gagyi alkatrészekből összerakott hamis Acer "Made in China". A valódi Acerek nem ilyenek.
2010. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
vissza is vittem oda, és azt mondták h nem tudják megcsinálni..és már nincsen rá garancia.
2010. ápr. 18. 15:37
 9/11 anonim válasza:
Hát nekünk már 4 éve megvan az acer.. de szerintem nem valami jó.. de 2 év garancia volt rá, és kb. mikor letelt a garancia, akkor ment tönkre, az író, és nem a programoktól ( kevés van rajta ) lassú.Most van egy HP-nk és ez teljesen jó 3 éve megvan, csak kétszer volt szervízbe, de az az én hibám volt, mert leejtettem a kábelt + a dobozt és alaplap hibás lett, de mi nem fizettünk sokat érte..
2010. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat!
2010. ápr. 18. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!