Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videó-kodek probléma! Valaki...

Videó-kodek probléma! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Ma küldtek nekem egy videót, meg szerettem volna nézni VLC-vel, viszont csak a hang ment. Azthittem a videó a szar, csináltam gyorsba egy másikat, megnéztem azt is, viszont ott se volt kép. Gondolom valamilyen program volt az az okos, aki elcseszte a kodeket, mert én nem raktam fel semmi kodek-pack-et. Vmi megoldás? :S
2010. ápr. 12. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
k lite codec pack!
2010. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Például Ace Mega Codecs Pack az általában segít.

Vagy KMPlayer elvileg tartalmazza a Codec-ket, és egyben lejátszó is.

2010. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

GOM player, az menet közben le is szedi a kodeket.


De szerintem a Media Player Classic Home Cinema elég lesz hozzá.

2010. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ace Mega Codecs Pack"

Az Isten mentsen meg tőle, vagy akár kalapáccsal is próbálkozhatsz. Bármit, csak ezt ne.

VLC libavc-t használ, csak ritkán érdeklődik külső codec felé, de ha kell, akkor sajnos nem mindig találja meg a szükségeset. Sokan azt hiszik, hogy a Media Player Classic tartalmaz Codecet is, na ez nem igaz, küldő codecet használ.

Ha codecet raksz fel, ezek elegek: DivX7, XviD, ffDShow, AC3 decoder. Ennyi, ezzel minden elmegy (kivéve a dvd-t, de arra ott a vlc).

2010. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fú, minendki mást mond, de köszi a válaszokat! =D

Mindjárt kipróbálom ezeket.

2010. ápr. 13. 11:43
 6/8 A kérdező kommentje:
*mindenki
2010. ápr. 13. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a VLC nem viszi,akkor az a videó hibás.Próbáld meg még KMPlayerrel,ha az sem,töröld le.

[link]

/ezzel is csak azért,mert sérült videókat is visz/

2010. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amit csináltam videókat régen, simán megnéztem VLC-vel, de most egyiknél se mutatja a képet, csak a hangot.
2010. ápr. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!