Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol vehetek üres cd-t?

Hol vehetek üres cd-t?

Figyelt kérdés
Ma már csak a nagy elektronikai boltokban látok, de régen ha bementem akár kisboltba, ott is volt. Vagy ez ma is így van? Tud valaki más helyet ahol lehet kapni? Pl kínai bolt stb.

2016. jún. 17. 20:23
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
46%
Számtech boltok, vagy áruházak (nálunk pl. a Sparban van).
2016. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hominida ***** válasza:

Tipp: [link]


Ma már kevés esetben hasznának CD-t, ezért érthető, ha a boltokban nem raktároznak belőle. De azért kapható. [link]

2016. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
auchan, tesco
2016. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kínai piacokon töredékárét megkapod ahhoz képest, amennyiért a multik adják.

Én pld. pont ma láttam a SPAR-ban 10 darabos DVD-t 2500-ért - miközben a 25-ös packot rendszeresen veszem a Sárkány Centerben 1500-ért.

2016. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hominida ***** válasza:
Arra azért vigyázni érdemes, hogy próbáljuk elkerülni a rossz minőségű lemezeket, már amennyire ez egyáltalán lehetséges. A CD vagy DVD semmit sem ér, ha nincs biztonságban rajta az adat.
2016. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalomra kellene, gagyi markaju cd is eleg. Spar ban nem.is.lattam soha, korbenezek akkor
2016. jún. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!